اعلام زمان آغاز تخفیفات تابستانه ۲۰۲۳ فروشگاه استیم

تخفیفات تابستانه استیم 2023

تخفیفات تابستانه استیم 2023 را با خرید استیم والت ترکیه و آرژانتین و روسیه شروع نمایید.

 

فروشگاه استیم زمان شروع تخفیفات تابستانه این فروشگاه را رسما اعلام کرد که کاربران به‌زودی می‌توانند شاهد تخفیفات گسترده بازی‌های کوچک و بزرگ باشند.

 

فروش ویژه‌ی تابستانه فروشگاه استیم تحت عنوان Steam Summer Sale از این هفته بازمی‌گردد تا هزاران بازی بزرگ و کوچک پی سی را با تخفیف‌های ویژه به بازیکنان ارائه کند. شرکت Valve رسماً تأیید کرد که این رویداد از تاریخ ۸ تیرماه شروع و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

 

علاوه‌بر بازی‌های بزرگی مانند Kena: Bridge of Spirits، بازی Dying Light 2 Stay Human، بازی No Man’s Sky و بازی Mount & Blade 2: Bannerlord موارد بسیار زیادی وجود دارند که در این رویداد ویژه با تخفیف به فروش خواهند رسید که از میان آن‌ها باید به مواردی همچون Against the Storm و Deep Rock Galactic و همچنین بازی Vampire Survivors و Rain World و Overcooked اشاره کرد.

 

تخفیفات تابستانه استیم 2023 از زمان تحول Valve به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای سالانه این پلتفرم به شمار می‌رود. رویداد بعدی، فروش ویژه پاییز استیم نام خواهد داشت و بعد از آن هم فروش ویژه زمستان از راه خواهد رسید. طی روزهای آتی منتظر ارائه جزئیات بیشتر در اینباره باشید.

 

دست خالی این مطلب را رها نفرمایید!

در حال حاضر ارزان ترین ریجن‌های استیم، ترکیه و آرژانتین می‌باشند. البته ریجن‌های اکراین و قزاقستان هم مناسب هستند.

برای شارژ مستقیم استیم ریجن روسیه به هر مقدار دلخواه روبل اینجا کلیک نمایید.

برای حفظ امنیت حساب استیم خود پیشنهاد می‌کنیم ورود ۲ مرحله ای حساب استیم خود را همیشه فعال نمایید، برای مشاهده آموزش آن اینجا کلیک فرمایید.

همانطور که توضیح داده شد ریجن آرژانتین ارزان قیمت است ولی یکسری مشکلات و معایب خود را دارد. در مورد ریجن آرژانتین بهتر است اطلاعات بیشتری به دست آورید، برای مطالعه این نوشتار اینجا کلیک فرمایید.

علی نوری
ارسال دیدگاه