استیم والت چیست؟

steam wallet

استیم بزرگترین فروشگاه نرم افزار و بازی های کامپیوتر است که فعالیت خود را با توزیع و پخش بازی های ویدیویی برای پلتفرم های ویندوز، مک او اس و لینوکس آغاز کرد.

استیم با دارابودن امکانات متنوع مانند انجمن اختصاصی، قابلیت تعامل با دوستان، ذخیره ابری داده ها و ویس چت و چت ویدیویی به یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن های کامپیوترهای شخصی شده است.

استیم به 28 زبان دنیا در دسترس است و همچنین نرم افزار استیم برای پلتفرم های اندروید، آی او اس و پلی استیشن در دسترس است. این نرم افزار امکان استفاده از برخی قابلیت ها مانند انجمن و ارتباط با دوستان را برای کاربران فراهم میکند.

استیم تا سال 2013 حدود 75 درصد از بازار بازی های ویدیویی (کامپیوتری) را در دست داشت و دارای 1 میلیارد کاربر و 90 میلیون کاربر فعال ماهانه است. همین پیشرفت و آمار بالای کاربران منجر به تولید محصولات جدیدی مانند استیم دک، واقعیت مجازی استیم و کنترلر استیم شد.

با توجه به آمار بالای کاربران استیم، این فروشگاه برای راحتی پرداخت و خریدهای درون برنامه ای خود، متد پرداخت های مختلفی را به فروشگاه خود اضافه کرد تا کاربران بتوانند سریع تر و راحت تر خرید های خود را انجام دهند.

یکی از متداول ترین متدهای پرداخت استیم، استیم والت است. استیم والت دقیقا مانند گیفت کارت است و به صورت کد عرضه می شود. با خرید استیم والت میتوانید موجودی اکانت استیم خود را افزایش دهید و سپس اقدام به خرید بازی، برنامه و سایر آیتم های درون بازی کنید.

کلیدواژه : استیموالت
علی نوری
ارسال دیدگاه