بازی‌های پلی استیشن پلاس اسنشیال برای جولای 2024

PlayStation Plus Monthly Games for July: Borderlands 3, NHL 24, Among Us

پلی استیشن به تازگی فهرست بازی‌های رایگان ماه جولای 2024 برای اعضای پلی استیشن پلاس اسنشیال را اعلام کرده است. این ماه، سه بازی جذاب و متنوع برای کاربران در دسترس قرار می‌گیرد که شامل Borderlands 3، NHL 24 و Among Us می‌شود. این بازی‌ها از 2 ژوئیه تا 6 اوت قابل دانلود و بازی خواهند بود.

 

Borderlands 3

Borderlands 3، یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی است که توسط Gearbox Software توسعه یافته و توسط 2K Games منتشر شده است. در این بازی، بازیکنان وارد دنیای پر هرج‌ومرج و پر از دشمنان متنوع می‌شوند و با استفاده از انواع مختلف اسلحه‌ها و تجهیزات به جنگ با دشمنان می‌پردازند. داستان بازی حول محور چهار شکارچی گنج (Vault Hunters) جدید می‌چرخد که هرکدام دارای مهارت‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد خود هستند.

 

NHL 24

NHL 24، یک بازی ورزشی است که توسط EA Sports توسعه یافته و یکی از محبوب‌ترین بازی‌های هاکی روی یخ در جهان است. این بازی با ارائه گرافیک واقعی و گیم‌پلی پویا، تجربه‌ای نزدیک به واقعیت از مسابقات هاکی را به بازیکنان ارائه می‌دهد. همچنین، بخش‌های مختلفی مانند حالت‌های چندنفره آنلاین و آفلاین، حالت حرفه‌ای و تورنمنت‌ها برای علاقه‌مندان به این ورزش در نظر گرفته شده است.

 

Among Us

Among Us، یک بازی اجتماعی و معمایی است که توسط InnerSloth توسعه یافته است. در این بازی، بازیکنان در نقش اعضای یک خدمه فضایی قرار می‌گیرند که باید وظایف مختلفی را انجام دهند. اما در میان آن‌ها چند نفر به عنوان خائن (Impostor) قرار دارند که باید به صورت مخفیانه دیگران را از بین ببرند. بازیکنان باید با بحث و تبادل نظر خائنان را شناسایی کرده و از بازی حذف کنند. این بازی به خاطر گیم‌پلی جذاب و امکان بازی با دوستان، محبوبیت زیادی کسب کرده است.

 

این بازی‌ها از 2 ژوئیه تا 6 اوت برای اعضای پلی استیشن پلاس اسنشیال در دسترس خواهند بود. برای جزئیات بیشتر و دانلود بازی‌ها می‌توانید به وبلاگ پلی استیشن مراجعه کنید.

علی نوری
ارسال دیدگاه