سی دی کی اشتراکی چیست ؟

+1 امتیاز
سوال شده مرداد 11, 1395 توسط محمد
سلام لطفاً در مور د سی دی کی اشتراکی توضیح دهید، سایت های زیادی هستند که سی دی کی اشتراکی برای فروش با قیمت های بسیار پایینی دارند!

من فروشگاه شما رو چک کردم که چنین محصولاتی برای فروش نداره.

در صورت امکان توضیح دهید.

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده مرداد 11, 1395 توسط ali (3,980 امتیاز)
 
بهترین پاسخ

سلام محمد جان در ابتدا باید بگویم سی دی کی اشتراکی واژه ای اشتباه رایج است و در واقع منظور همان اشتراک اکانت های استیم و اریجین و ... می باشد چون امکان اشتراک سی دی کی وجود ندارد. در واقع این سوالی است که به ذهن همه هم خطور میکنه که چطور میشه سی دی کی رو اشتراکی استفاده کرد!

پس سی دی کی اشتراکی وجود ندارد!

سایت و یا افرادی که بازی اکانت های دسته دوم رو به اشتراک قرار می دهند در واقع از دو شیوه استفاده میکنند که مدل اول حالت اشتراک آفلاین هست و در واقع یوزر و پسورد یک اکانت استیم به شما داده می شود که باید بصورت آفلاین وارد و از بازی مورد نظر استفاده کنید در این حالت البته جزییات دیگری هم هست که برای هر فروشنده ممکنه متفاوت باشه.

حالت دوم آنلاین می باشد و در واقع قانونی تر می باشد بدین صورت که هر اکانت استیم می تواند بازی های خودشو با 5 اکانت دیگر به اشتراک قرار دهد.

البته در یک لحظه یکنفر می تواند از یک بازی استفاده کند.

در پایان هم باید گفت که فروشگاه ما سی دی کی و یا همان اکانت اشتراکی ندارد، چون فکر میکنیم چندان جلوه مناسبی اینطور خدمات ندارد.

برای بازیهای پلی استیشن و ایکس باکس هم اشتراک یا همان share وجود دارد.

...