پشتیبانی از مشتری: [email protected] همراه 09357880851

فعالسازی استیم والت و رفع محدودیت حساب کاربری

sideblock
توسط علی نوری | ارسال شده در آموزش های استیم | 5 نظرات. | 17142 نمایش در این ارسال
استیم والتدر این مطلب قصد توضیح و آموزش فعالسازی استیم والت و رفع محدودیت های استیم را دارم که همچنین توضیحاتی در مورد انتخاب ریجن ارایه شده است.
به عنوان اولین نکته باید گفت به دلیل تحریم ها شما نمی توانید با آی پی ایران و در واقع بدون وی بی ان کد استیم والت خود را فعال کنید، بنابراین برای فعالسازی استیم والت ابتدا باید از یک سرویس وی بی ان استفاده کنید.
دومین نکته انتخاب ریجن حساب استیم می باشد، استیم ریجن های مختلفی دارد مثل اروپا، آمریکا، آمریکای جنوبی، روسیه و شرق آسیا و ... . هر کدام از ریجن ها معایب و مزایای مربوط به خود را دارند و شما با توجه به سلیقه و انتخاب خود می توانید انتخاب کنید.

ولی چطور باید ریجن استیم را انتخاب کنم؟
انتخاب ریجن بستگی به استفاده از وی بی ان کشوری دارد که شما برای اولین بار کد استیم والت را فعال می کنید، به عنوان مثال اگر شما وی بی ان آمریکا بزنید و کد استیم والت را فعال کنید ریجن شما آمریکا خواهد و اگر از وی بی ان روسیه استفاده کنید ریجن روسیه خواهد شد.

پرسش مهم بعدی که مطرح خواهد شد اینست که کدام ریجن ؟
همانطور که توضیح دادیم انتخاب ریجن بستگی به سلیقه خودتان دارد به عنوان مثال بازیهای ریجن روسیه ارزان ولی ریجن لاک هستند و در بعضی از موارد بازی های ریجن روسیه فقط زبان روسی دارد همچنین ریجن آمریکا ریجن آزاد ولی قیمت بازی ها بالاتر است.

پیشنهاد ما استفاده از ریجنی است که دارای زبان انگلیسی باشد.

و در نهایت استیم والت را چطور فعال کنم؟
ابتدا اگر برای اولین بار می خواهید استیم والت را فعال کنید وی بی ان بزنید چون با آی پی ایران کدهای استیم والت فعال نمی شود و شما با خطای زیر مواجه می شوید
The Steam Wallet code you have entered is invalid. Please carefully verify the characters as you re-enter the code.
پس از فعال کردن وی بی ان به این لینک مراجعه کنید و کد را در کادر مربوطه تایپ و دکمه Continue را بزنید.
در مرحله بعدی استیم از شما یک آدرس درخواست خواهد کرد که با توجه به وی بی کشوری که زده اید؛ آدرس را در قسمت های مربوطه تایپ کنید.

توصیه می کنیم آدرسی که انتخاب می کنید را در یک فایل متنی برای خودتان ذخیره کنید چون می تواند به عنوان مدارک اثبات مالکیت حساب استیم استفاده شود.

نظرات (5)

نظر بدهید

نام شما:


امتیاز: بد           خوب

کد را در کادر زیر وارد کنید.:
نظر شما: توجه داشته باشید: HTML ترجمه نمی شود!
کلیه حقوق برای فروشگاه علی گیم از 1387 تا 1401 محفوظ است.