پشتیبانی از مشتری: [email protected] همراه 09357880851
sideblock
sideblock
Battlefield 2042

 مـــشاهده  قـــیمت کـــالا 

890,000تومان
مدل کالا: استیم گیفت
موجودی: در انبار

 تـــعداد مورد نیاز  افـــزودن به سبد خرید 

 

 روش های  پــــرداخت 

با استفاده از عابربانک های عضو شتاب وجه محصول خود را می توانید با کمک درگاه پرداخت پارسیان، سامان کیش، ایران کیش و یا به پرداخت ملت پرداخت کنید.

داستان بازی Battlefield 2042 در سال ۲۰۴۲ میلادی جریان داشته و نبردی عظیم را به تصویر می‌کشد. سوالی که مطرح می‌شود این است که جنگ بزرگ چگونه آغاز شد؟ در پاسخ باید گفت ماجرا از سال ۲۰۳۱ شروع می‌شود. سطح آب دریاها و اقیانوس‌ها به میزان قابل‌توجهی بالا آمده، کشورها در آستانه ورشکستگی مالی قرار گرفته و اوضاع اقتصادی بسیار اسفباری دارند، ائتلاف‌های سیاسی و نظامی یکی پس از دیگری از بین می‌روند و اتفاقات ناگوار هر روز مردم جهان را غافل‌گیر می‌کند.

در نتیجه تغییرات آب هوایی، اولین طوفان نوع شش در سال ۲۰۳۳ میلادی رخ می‌دهد. با گذشت تنها چند ماه، بحران جهانی غذا به وجود آمده، میزان تولید سوخت کاهش یافته و دومین رکود بزرگ اقتصادی به تدریج بر تمام جهان سایه می‌افکند. با بدتر شدن اوضاع، کشور آلمان از هم پاشیده و اتحادیه اروپا به صورت رسمی پایان فعالیت‌های خود را اعلام می‌کند.

رکورد بزرگ روی برخی از کشورها تاثیر زیاد و روی برخی دیگر هم تاثیر کمتری گذاشته است. ساکنان کشورهایی که بیشترین ضرر را متحمل شدند، مجبور می‌شوند خانه، شغل و زندگی خود را رها کرده، سوار کشتی‌های بی‌شمار شده و راهی سرزمین‌هایی شوند که امید همچنان در آن‌ها زنده است.از آن‌جایی که دیگر کشوری ندارند، توسط رسانه‌ها «مردمان بدون میهن» نامیده می‌شوند.
به لطف انقلاب در تولید انرژی، آبیاری کویرها به منظور تبدیلشان به مناطق قابل‌کشت، ایجاد دیوارهای عظیم در شهرهای ساحلی برای مقابله با سیل، شرایط در سال ۲۰۳۷ میلادی تا حدودی بهتری شده و شاهد بازسازی مزارع و ترمیم زنجیره‌های تامین کالا هستیم. با افزایش امید به برقراری ثبات در جهان، کشورها تصمیم می‌گیرند مرزهای خود را به روی مردمان بدون میهن بازکنند. با اینحال، ساماندهی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون نفر به هیچ وجه کار ساده‌ای نبوده و جنبه‌های اقتصادی، اجتماعی و نظامی کشورها را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

اگرچه اجازه می‌یابند به کشورهای جدید ورود پیدا کنند، مردمان بدون میهن به دولتمردان جدید اعتماد نداشته و همچنان نسبت به تکرار سرنوشت شومان ترس دارند؛ زیرا تعدادی از آن‌ها به منظور کاهش جمعیت از خانه و سرزمین خود تبعید شده بودند. در چنین شرایطی، افرادی به عنوان رهبر در میان مردمان بدون میهن پدیدار شده و باعث می‌شوند هویتی جدید پدیدار شود؛ هویتی که هیچ گونه وابستگی‌ای ندارد.

در جریان بازی Battlefield 2042 در شرایطی که جهان سعی دارد با چالش‌های کنونی کنار آمده و بار دیگر روی پاهای خود بایستد، ایالات متحده آمریکا و روسیه تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا رقیب دیرینه را کنار زده و به تنها ابرقدرت جهان تبدیل شود. در همین حین، تعدادی از زباله‌های فضایی باعث رخ دادن سندروم کسلر (تجمع زباله‌های فضایی در مدارهای زمین، برخوردشان با یکدیگر و ادامه‌دار شدن این روند را سندروم کسلر می‌گویند) می‌شود. در نتیجه در این اتفاق، ۷۰ درصد ماهواره‌ها از کار افتاده و سقوط می‌کنند.

از کار افتادن ماهواره‌ها عواقب زیانباری برای مردم جهان به همراه دارد که برای مثال می‌توان به قطع انواع ارتباطات، برخورد هواپیماها با یکدیگر و افزایش شدید قیمت نفت، غلات و ذغال سنگ اشاره کرد. به عقیده برخی منابع غیررسمی، در جریان این اتفاقات بیش از ۱۰۰ هزار انسان جان خود را از دست می‌دهند.

ایالات متحده آمریکا، روسیه را متهم می‌کند که در رخ دادن سندروم کسلر نقش داشته است. اتهام مشابهی هم از سوی دولتمردان روسیه مطرح می‌شود. در این میان، برخی از کارشناسان اعتقاد دارند اتفاقات اخیر احتمالا نتیجه اقدامات مردمان بدون میهن بوده که می‌خواهند شرایط را به نفع خود تغییر دهند. با ادامه‌دار شدن بدگمانی‌ها به مردمان بدون میهن، ارتش نظامی‌شان شکل می‌گیرد.

با به وجود آمدن بحران غذا و سوخت در جهان، ایالات متحده آمریکا و روسیه تقصیرها را گردن نیروهای نظامی مردمان بدون میهن انداخته و آن‌ها را عامل وخامت اوضاع می‌دانند. این اتفاق، باعث آغاز جنگی بزرگ می‌شود. نیروهای نظامی مردمان بدون میهن حالا باید از خود دفاع کنند؛ نیروهایی که تحت عنوان متخصص یا Specialist شناخته می‌شوند.

express_delivery   استیم   digital_download   region_free   multi_language

مشخصات محصول
مدت زمان تحویل محصول بین ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت
پلتفرم اریجین
منطقه فعالسازی همه کشورها
زبان همه زبان ها

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:
کلیه حقوق برای فروشگاه علی گیم از 1387 تا 1400 محفوظ است.